Fizik Özel Ders İstanbul

Özel Ders Tarzımız

 •   Fizik Özel Ders tarafından yazıldı.
 • Kategori: Kurumsal

 • Özel Ders Ekibi

  2001 yılında üniversiteli 5 arkadaş ile kurduğumuz özel ders ekibi bu günlere kadar olan tüm gelişmeleri yakından takip ederek gelişti ve sürekli değişen SINAV sistemlerine adaptasyon sağlayarak büyüdü. Bu günlerde 600 kadar alanında uzman öğretmen kadrosu ile özel ders sisteminde en geniş ve en tecrübeli özel ders kadrosuna sahip olan Özel Ders Fizik Organizasyonu tüm İstanbul ve semtlerine hizmet vermektedir.
 • Özel Ders Çalışma Şeklimiz

  Ağırlıklı olarak fizik alanında uzmanlaşmış ekibimizde zamanın getirdiği gelişmeler ve özel ders talebinde bulunan ailelerin isteği ile ekibimizi diğer branşlarla donattık ancak bunu yaparken yine kendimiz gibi kendisiniz alanında ispatlamış branş öğretmenlerinden seçtik. Tüm bu ekipten faydalanmak isteyen aileler ve özel ders öğrencileri; tarafımıza yaptıkları başvuru ve taleplere göre (özel ders seviyeleri, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödev hazırlığı gibi) öğretmen seçimi yapılmaktadır. Seviye ve talep tiplerine göre özel ders ücretleri değişiklik gösterir. Özel Ders Danışmanlarımız her talebi titizlikle inceler optimum seviyede fayda sağlayacak şekilde hem öğrenci tarafında hem öğretmen tarafında uygun eşleşmeyi bulur.
 • Özel Ders Kriterlerimiz

  Öğretmen merkezli bir eğitim sisteminde amaç toplum için en iyi bireyi, mesleği ve özgür insanı yetişmeyi planlar. Bu planlamada örnek öğretmen olduğundan dolayı, öğrenciler için en iyi örnek olmak için enerjimizi tüm gücümüzle bu yönde harcamaktayız.


Özel Ders Temelleri

 Kararlılık
Azim
Çalışmak
Antraman

Fizik Duvar Kağıtları

ZooTemplate
ZooTemplate
ZooTemplate
ZooTemplate
ZooTemplate
ZooTemplate

E - Bülten

Aylık olarak bilgilendirme e-maillerimizden almak isterseniz lütfen doldurunuz

İletişim

AdresMahmutbey Yolu Cad. Sakarya çıkmazı Sok. Yazıcıoğlu İş Hanı No:3 Kat: 7 ŞİRİNEVLER

Telefon +90 212 552 94 90

e-mail Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Top of Page