Fizik Özel Ders İstanbul

Fizik Araştırma Alanları

Günümüzdeki araştırma alanları kabaca katı hal fiziği, atomik, moleküler ve optik fizik, parçacık fiziği, astrofizik, jeofizik ve biyofizik olarak sıralanabilir. Bazı fizik bölümlerinde fizik eğitimi alanında da araştırmalar yapılmaktadır.

20. yüzyıldan bu yana fiziğin spesifik alanları oldukça özelleşmiştir ve çoğu fizikçi kariyeri boyunca sadece tek bir alanla ilgilenir olmuştur. Albert Einstein ve (1879-1955) ve Lev Landau (1908-1968) gibi fiziğin birden çok alanıyla ilgilenenler günümüzde çok az sayıdadır. Fiziğin temel alanları, onlara bağlı alt branşlar ve teoriler

Yoğun madde fiziği

Atomik, moleküler ve optik fizik

Yüksek enerji/parçacık fiziği

Astrofizik

Temel fizik

Uygulamaları ve etkileri

Güncel araştırmalar

Last modified onPerşembe, 07 Kasım 2013 15:11
Fizik Özel Ders

Pellentesque pellentesque posuere leo, nec faucibus sem pretium sed. Fusce semper vulputate odio sit amet sagittis. Morbi pulvinar, arcu et dapibus convallis, quam mauris tristique odio, id commodo sapien mauris quis leo.

Website: www.zootemplate.com Email Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

974 comments

Login to post comments
back to top

Fizik Duvar Kağıtları

ZooTemplate
ZooTemplate
ZooTemplate
ZooTemplate
ZooTemplate
ZooTemplate

E - Bülten

Aylık olarak bilgilendirme e-maillerimizden almak isterseniz lütfen doldurunuz

İletişim

AdresMahmutbey Yolu Cad. Sakarya çıkmazı Sok. Yazıcıoğlu İş Hanı No:3 Kat: 7 ŞİRİNEVLER

Telefon +90 212 552 94 90

e-mail Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Top of Page